قالب بتن تبریز | قالب فلزی در تبریز | 04132868320

قالب بتن تبریز

قالب-بتن-تبریز

قالب بتن فلزی نو و دست دوم در تبریز

در مورد قالب بتن در تبریز به هر کسی از قالب بتن صباغی حرف بزنی نام آشنایی به ذهنش می آید .

شرکت های عمرانی بیشتری از قالب های خاص و سفارشی صباغی در پروژه های مختلف در تبریز یا سراسر ایران و حتی فراتر از مرز های استفاده کرده اند .

شرکت صنعت یدک آذربایجان یا همان قالب بتن صباغی مشهور در آدرس تبریز – بعد از سه راه فرودگاه نرسیده به پل مایان – مابین کوی اطلس و سولماز واقع شده است کارگاهی که به صورت تخصصی به تولید طراحی و تجهیر قالب های نو و تعمیر انواع قالب بتن دست دوم در تبریز میپردازد .

tabriz-galeb-beton

خرید و فروش و اجازه در تبریز :

محصولات صباغی را اگر شما به صورت کوتاه مدت نیاز داشته باشید میتوانید به صورت اجاره ای نیز تهیه کرده و یا اگر به صورت دائمی نیاز داشتید میتوانید نسبت به خرید آنها در تبریز اقدام نمایید .

Concrete-mold

کیفت قالب های صباغی تبریز :

بی شک وقتی از محصولات حاج یونس صباغی حرق میزنیم شکی نیست که جز باکیفیت ترین محصولات و خدمات آن در تبریز بهره مند خواهیم بود . اگر قصد خرید و فروش یا اجاره قالب بتن داشتید می توانید با مدیریت صنعت یدک آذربایجان در ارتباط باشید

مدیرعامل یونس صباغی الوانی به شماره تماس ۰۹۱۴۳۱۱۲۱۴۷ جهت خرید و فروش قالبهای بتنی کار کرده و نو و تولید کننده انواع قالب های مدولار و داربست مثلثی ، داربست چکشی ، جک و سرجک ، قالب منهول ،نیوجرسی ، قالب سرزیز سد ،پل ،جدول ، قالب تونل و …. در خدمت شماست .

شایان ذکر است که مجموعه صنعت یدک آذربایجان ساخت انواع قالب خاص مطابق با نقشه انجام می دهد و به صورت خاص برای پروژه های خاص اقدام به تولید قالب های خاص منظوره میکند

سایز قالب های بتنی صباغی تبریز :

برای اطلاع از سایز ها و وزن های قالب های بتن شما میتوانید به مقاله(لیست وزن قالب های بتن ) مراجعه نمایید اما تولیدات ما محدود به این موارد نمیشود شما میتوانید با  قالب ها با سایز ها و وزن های خاص سفارش دهید تا تیم صباغی تبریز اقدام به طراحی و تولید آن ها کند .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *