لیست قیمت جک سقفی | قیمت جک آرماتوربندی

price-list-jack

price-list-jack

لیست قیمت جک سقفی | قیمت جک آرماتوربندی

در این مطلب به بررسی قیمت جک سقفی و لیست قیمت جک سقفی ساختمانی و قیمت انوع جک آرماتوربندی و قبمت جک 3.5 متری ، قیمت جک 4 متری و قیمت جک 5 متری با سایز های متفاوت دیگر میپردازیم .

همانطور که میدانید قیمت جک سقفی از سایز ۲ متری شروع شده و جک ۳.۵ ، ۴ ،۴.۵ ، ۵ متری هم داریم .

بیشترین فروش ما از بین تمامی سایز های جک ۳٫۵ متری و ۴ متری کاربرد و فروش بیشتر و قابل توجهی را دارد و بیشترین خربد و فروش جک آرماتوربندی یا همان جک سقفی در رنج سایز 3.5 و 4 متری در سطح کشور انجام می شود .

price-jack-3-3.5-4-4.5-5

قیمت امروز جک سقفی صلیبی و عراقی : 

ردیفمشخصات صلیبوزنقیمت
۱صلیب ثابت13 کیلوگرم الی 13.5 کیلوگرمتماس بگیرید
۲جک ۳/۵ متری - قسمت پایین ۱/۵ متر-قسمت بالا ۲ متر12 کیلوگرم الی 12.5تماس بگیرید
۳جک ۴ متری - قسمت پایین ۲ متر-قسمت بالا ۲ متر14.5 کیلوگرمتماس بگیرید
۴جک ۴ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۲ متر17 کیلوگرمتماس بگیرید
۵جک ۵ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۳ متر17.2 کیلوگرمتماس بگیرید
۶جک ۵ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۳ متر19.5 کیلوگرمتماس بگیرید
۷جک عراقی ۴ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۲ متر12.8 کیلوگرمتماس بگیرید

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

قیمت جک زیر سقف ۳.۵ متری 

جک های ۳/۵ متری با مشخصات صلیب آن که به صورت دو قسمتی : قسمت پایین ۱/۵ متری و قسمت بالا ۲ متری با مشخصات رزوه  ۷۵ cm – ضخامت ۲ MM – قوطی ۵۰*۳۰ MM  با ضخامت لوله ۲۰ سانتی گام ۶ و با وزن های  ۱۳.۴ و ۱۵.۳ کیلوگرمی میتوان قیمت این نوع جک ۳٫۵ متری را حساب کرد.

قیمت جک سقفی ۴ متری

جک های ۴ متری که مشخصات صلیب آنها شامل دو قسمت میشوند که سایز‌ آنها بالا و پایین جک های ۴ متری ، ۲ متری است و مشخصات رزوه آنها ۷۵ cm – ضخامت ۲ MM – قوطی ۵۰*۳۰ MM و با ضخامت لوله ۲۰ سانتی گام ۶ و وزن های ۱۴.۵ و ۱۷ کیلوگرم را دارند با احتساب تمامی موارد بالا قیمت جک آرماتوربندی ۴ متری را میتوان با توجه به قیمت روز حساب کرد .

قیمت جک سقفی ۵ متری

جک های ۵ متری با مشخصات صلیب آنها که شامل دو قسمت بالایی و پایی میشنود با اندازه های : قسمت پایین۲ متری و قسمت بالا ۳ متری  و مشخصات رزوه آنها ۷۵ cm – ضخامت ۲ MM – قوطی ۵۰*۳۰ MM و با ضخامت لوله های۲۰ سانتی گام ۶ و وزن ۱۷.۲ کیلوگرم را دارند با احتساب تمامی موارد بالا قیمت جک ۵متری را میتوان با توجه به قیمت روز حساب کرد .

قیمت جک سقفی دست دوم 

بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها از جک ساختمانی دست دوم استفاده می کنند. قیمت جک ساختمانی نو به مراتب بیشتر از قیمت جک دست دوم است

اختلاف قیمت جک آرماتوربندی دوم با نو چقدر است؟

اختلاف قیمت جک سقفی نو با قیمت جک ساختمانی دست دوم در بازه های زمانی مختلف متفاوت است و همچنین بستگی به کیفیت جک دست دوم و همچنین سبک یا سنگین بودن آن دارد معمولا اگر کیفیت جک بالا باشد و کارایی لازم رو داشته باشد حدود ۳۰ درصد از قیمت جک نو پایین تر در بازار خرید و فروش می شود.

قیمت جک صلیبی

قیمت های جک های صلیبی در بازار بستگی به همان عوامل تاثیر گذار در قیمت کل جک ها دارد عواملی مثل قیمت فلز و وزن جک و هزینه پرسنل و …
قیمت جک ساختمانی با توجه به  مرغوبیت و مصالحی که  در ساخت آن استفاده می شود متفاوت است .

عوامل تاثیر گذار در قیمت جک ساختمانی :

    • ضخامت جک 
    • قطر جک 
    • وزن جک ساختمانی
    • می تواند در قیمت تمام شده آن تاثیر گذار باشد

بنابراین لازم است باتوجه به نیاز خود ابتدا جک  ساختمانی مناسب را انتخاب  کنید  سپس برای استعلام قیمت جک و خرید جک اقدام کنید

قیمت جک سقفی 3.5 متری

شما میتوانید برای دریافت قیمت بروز تمامی محصولات جک با کارشناسان ما مشاوره کرده و انتخاب درست تری در انتخاب جک مورد نیاز برای پروژه خود در سایز های مختلف داشته باشید .

خرید-اینترنتی-جک-سقفی

خرید اینترنتی جک سقفی

همانطور که در وضعیت های مختلف در طی زمان باعث شده فروش محصولات به صورت اینترنتی و سفارش دهی محصولات بیشتر مجموعه ها در سطح ایران اینترنتی باشد لذا خرید اینترنتی جک سقفی نیز از این قاعده مستثنا نیست .
مجموعه قالب بتن صباغی با در نظر گرفتن وضعیت موجود اقدام به فروش اینترنتی جک سقفی در انوع سایز های مختلف از طریق اینترنت و سفار تلفنی در خدم تمامی هم میهنان عزیز در سراسر ایران میباشد برای استعلام قیمت با شماره تماس های مجموعه شرکت صنعت یدک آذربایجان تماس حاصل فرمایید .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

1 دیدگاه برای “لیست قیمت جک سقفی | قیمت جک آرماتوربندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *