محصولات فروش ویژه قالب بتن صباغی

 

 

تخفیفات-و-فروش-ویژه

تخفیفات ویژه محصولات صباغی

به طوری که در فصول مختلف و مناسبت ها اقدام به فروش ویژه محصولات با تخفیف های ویژه میپردازد که این صفحه برای اطلاع رسانی تمامی تخفیف های ویژه قالب بتن صباغی یا شرکت صنعت یدک آذربایجان ساخته شده است . در زیر تمامی محصولات تخفیف دار را میبیند

نام محصولمشخصاتقیمت اصلیقیمت تخفیف دار
واتراستاپ (حفره دار)حفره دار 30 سانتیمتری
395.000
تماس بگیرید
روغن قالب پایه آبیپایه ابی، 20 لیتری20لیتری
1.000.000 ریال
تماس بگیرید

تخفیفات ویژه صباغی را از دست ندهید

واتراستاپ بتن 

واتراستاپ هایی که برای آب بندی انواع درزهای بتن کاربرد دارند در سه سیستم تزریق ، پی وی سی PVC، واتر استاپ های منبسط شونده بنتونیتی وجود دارند. هر یک از این واتر استاپ های بتن دارای معایب و مزایای زیادی می باشند. واتراستاپ های پی وی سی در دو نوع حفره دار و تخت برای درزهای انبساطی و اجرایی وجود دارند. همچنین این واتراستاپ ها در عرض و ضخامت های مختلفی وجود دارند. واتراستاپ های PVC بسته به محل کاربرد در دو نوع واتراستاپ های کف خواب و دیواری تولید می شوند. واتر استاپ های PVC از نظر عرض و ضخامت دارای انواع متفاوتی می باشند.

عملکرد واتراستاپ PVC بر مبنای ایجاد سدی در مسیر عبور آب با حداکثر طول مسیر عبور طراحی شده اند. برخی دیگر از انواع واتراستاپ ها براساس ایجاد سدبه وسیله انبساط و پرشدن درز و برخی دیگر براساس پرشدگی درز پس از اجرای سازه طراحی شده اند. لازم به ذکر است این دو نوع سیستم واتراستاپ صرفا برای آب بندی درزهای اجرای کاربرد دارند.

کیفیت واتراستاپ های پی وی سی PVC از نظر دوام دارای اهمیت زیادی می باشد. این کیفیت از دو منظر مشخصات شیمیایی واتراستاپ و مشخصات فیزیکی واتراستاپ قابل اندازه گیری بر اساس استاندارد های موجود می باشد.

روغن قالب بتن فلزی

روغن قالب به دو دسته تقسیم می شوند :

  •  برپایه آبی
  • برپایه نفتی

روغن قالب بر پایه نفت

برای قالب های فلزی و قالب های چوبی کاربرد دارد.اما استفاده قالب بر پایه نفتی برای قالب فلزی غیر تخصصی بوده و معایت خود را دارد، بوی نامطبوع،رنگ بتن را تیره تر و آلودگی محیط زیست مهمترین معایب استفاده از روغن قالبهای برپایه نفتی است.

روغن قالب بر پایه آبی

برای قالب های چوبی کارائی ندارد و جذب چوب میشوند.

کاربرد روغن قالب بر پایه آبی مختص قالب های فلزی است رنگ بتن را از بین نمی برد و طبیعی دیده می شود بی بو و قابل شستشو با آب بدون آلودگی محیط زیست

قالب بتن صباغی یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه محصولات زیر است :