معرفی قالب بتن حاج یونس صباغی

حاج یونس صباغی مدیر عامل شرکت صنعت یدک آذربایجان یا قالب بتن صباغی مشهور است .

قالب-بتن-حاج-یونس-صباغی

قالب بتن حاج یونس صباغی که به تولیدات انواع قالب بتن و شمع فلزی بتن و قالب های خاص بتنی با تجهیزات کامل است .

با چندین دهه قدمت و افتخار دارد به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح ترین و پر سابقه ترین مجموعه های فعال در عرصه تولید قالب های بتنی در جهت عمران آبادانی کشور گام های موثری بردارد و همواره سعی برآن دارد که با توکل به قوه الهی و همیاری شما متخصصین در امر ساخت و ساز بتواند تکنولوژی برتر را به ارمغان بیاورد و با هزینه های بهینه و با کمترین زمان ممکن بیشترین بهره برداری را داشته باشد .

قالب-بتن-صباغی

صنعت یدک آذربایجان (قالب بتن حاج یونس صباغی) با سعی و تلاش همواره حق را با مشتری دانسته و امید دارد که با نظرات و پیشنهادات این عزیزان بتواند خواسته های آنها را جامع عمل بپوشاند و همواره موجب پیشرفت این عزیزان نیز باشد .

قالب-بتن-صنعت-یدک-آذربایجان

تولیدات صنعت یدک آذربایجان از لحاظ کیفیت بهترین و از نظر بهره وری نیر در موارد مشابه قابل رقابت می باشد .

انواع قالب های ساخت این کارخانه که در بیشتر سازه های بزرگ از جمله سدسازی و ساخت پل های رو گذر و زیر گدر و در باشگاه های بزرگ ورزشی و استخر های بزرگ و برج های بزرگ تجاری و مسکونی کاربرد دارد .

این روش کاری علاوه بر اینکه زمان کمتری برای آماده سازی بستر لازم دارد کیفیت کار را نیز بالا می برد . این کار ممکن نیست مگر این که از تکنولوژی برتر صنعت یدک آذربایجان ( قالب بتن حاج یونس صباغی) استفاده شود .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

09149146011 04132868321 04132868320 04132868322

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ 041-32868321 041-32868320 041-3286832۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.