بتونیر 300 لیتری | قیمت بتونیر ۳۰۰ لیتری | برقی، بنزینی ، دیزلی

بتونیر-300-لیتری
بتونیر ۳۰۰ لیتری
💎 کیفیت بتونیر بهترین متریال ارائه می گردد
💲 قیمت بتونیر تماس بگیرید 04132868320
⏳ زمان ارسال ارسال فوری بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری درب کارخانه

بتونیر 300 لیتری

خلاطه نام دیگری از بتونیرها می باشد که به منظور هم زدن و تولید مواد بتنی به کار گرفته می شود. این محصول در ظرفیت 300 لیتری خود دارای بیشترین میزان کاربرد می باشد ، چرا که علاوه بر برخورداری از حجم کمتر ، از کیفیت تولید بتن بالاتری برخوردار می باشد .

بتونیر-300-لیتری

از جمله کاربردی ترین خلاطه ها همین ظرفیت 300 لیتری می باشد که در حالت استاندارد تا میزان 250لیتر قابلیت تولید بتن را درون این دستگاه دارد و نیز از لحاظ جا به جایی نیز از راحتی بیشتری برخوردار می باشد . خلاطه ها معمولا در مناطق جنوبی کشورمان به این نام شناخته شده اند و معمولا به صورت بتونیر ، میکسر ، همزن بتن و … کاربرد دارند .

خلاطه نام دیگری از بتونیر می باشد که به منظور هم زدن و تولید مواد بتنی به کار گرفته می شود. نحوه بارگیری تخلیه مواد در این مدل دستی بوده و برای تخلیه بتن باید از فرمان گیربکسی که دیگ را به حالت افقی و عمودی در می آورد استفاده کرد.

در این میان بتونیر 300 لیتری برقی که به وسیله دو چرخ جابجا می شود بیشترین مصرف و کاربرد را دارد. از ویژگیهای بسیار مهم این مدل دستگاه قابلیت حمل و جابجایی سریع و آسان آن است که می تواند دقیقا به محل اجرای کار منتقل شود.

این امکان به کارگران فرصت بیشتری می دهد تا قبل از سفت شدن بتن بر روی آن کار کنند. بتونیر ها بر اساس موتور محرک که دیزلی باشد یا برقی ، ظرفیت دیگ بتن (mixing drum) و یا مکانیزم گردش دیگ تقسیم بندی می شوند .

مشخصات فنی میکسر 300 لیتری

مخزن ۳۰۰ لیتری این بتونیر آنچنان سنگین نیست که برای گردش آن نیاز به تعریف موتورهای قدرتمند و البته گران ‌قیمت بنزینی باشد. از طرفی ضرورتی ندارد که برای این بتونیر از موتورهای الکتریکی سه ‌فاز استفاده کرده باشیم. بتونیر ۳۰۰ لیتری یک میکسر بتن برقی است که در آن از موتورهای الکتریکی تکفاز با قدرت ۳ اسب ‌بخار برای گردش دیگ استفاده می ‌شود.

موتور ابعاد کوچکی دارد و با حضور یک خط برق ۲۲۰ ولت استاندارد شهری به ‌راحتی راه ‌اندازی خواهد شد. این ‌موضوع باعث شده تا شرایط کارکرد و فعال ‌سازی بتونیر ۳۰۰ لیتری خیلی ساده باشد. کافی است از یک خط برق تکفاز شهری داشته باشید تا بتوانید بتونیر ۳۰۰ لیتری را در بهترین شرایط راه ‌اندازی کنید. همین راه ‌اندازی ساده دلیل اصلی برای کاربرد گسترده و محبوبیت بالای بتونیر ۳۰۰ لیتری است.

البته در امتداد موتور الکتریکی دستگاه از یک گیربکس حلزونی نمره vf86 استفاده ‌شده است. این مدل گیربکس، بهترین نمونه برای هماهنگ شدن با موتور ۳ اسب بخار دستگاه می ‌باشد.

ظرفیت دیگ 300 لیتر
ظرفیت مفید بارگیری 250 لیتر
نوع موتور گرداننده الکتروموتور-دیزل-بنزینی
قدرت موتورگرداننده 3 اسب بخار
مکانیزم گردش یک دنده دور-دنده زیر
سرعت گردش دیگ 15 دور در دقیقه
مکانیزم بارگیری مصالح دستی
نحوه جابه جایی دستگاه دو چرخ-چهار چرخ

 

سرویس و نگهداری بتونیر 300 لیتری

برای سرویس و نگهداری بتونیر 300 لیتری بایستی تمامی قسمت هایی که در بخش بالا به آن ها اشاره شد به صورت جداگانه بررسی و احتمالا سرویس گردند. اولین قسمتی که باید مورد توجه قرار گیرد الکتروموتور یا دینام بتونیر می باشد.

از عمده ترین اتفاقات ممکن برای بتونیرهای برقی ، پوسیدگی تسمه یا شل شدن پیچ هایی است که الکتروموتور را به صفحه محکم می کند. همچنین شل شدن پیچ هایی که صفحه نگهدارنده الکتروموتور را به شاسی متصل کرده است.

پس در اولین اقدام باید از محکم بسته بودن پیچ و مهره های مربوط به قسمت الکتروموتور اطمینان حاصل کنیم. در ادامه باید دقت کنیم که دو فولی بزرگ و کوچک که الکتروموتور را به دنده گرداننده متصل می کند شل نشده باشند.

نگهداری موتور در خلاطه ۳۰۰ لیتری

در نگهداری از موتور الکتریکی ۳ اسب ‌بخار بتونیر ۳۰۰ لیتری تمام نکات متوجه یک موضوع ساده است. اینکه موتور در بهترین حالت عاری از هر گونه فشار و یا جریان کشی کار کند. پس برای اینکار نکات زیر را در نظر بگیرید.

همواره سطح موتور را تمیز و عاری از شیرابه بتن نگهداری کنید. شیرابه بتن باعث فرسوده شدن بدنه موتور می ‌شود.

اتصال پایه ‌های موتور به بدنه بتونیر ۳۰۰ لیتری را چک کنید. اتصال شل شده باعث ایجاد لرزش خواهد شد که قطعاً در درازمدت موجب تخریب و فرسایش موتور می ‌شود.

فولی های متصل شده به شفت موتور را چک کنید. موتور از طریق یک تسمه به گیربکس در دستگاه بتونیر ۳۰۰ لیتری متصل است. لذا چه در سمت شفت موتور و چه در سمت شفت گیربکس یک فولی وجود دارد. این فولی باید کاملاً سالم باشد. به شکلی که عاری از هر گونه لَقی بر شفت موتور و گیربکس سوار باشد.

سلامت تسمه انتقال قدرت از جانب موتور تا گیربکس را بررسی کنید. تسمه خراب که رشته رشته شده باشد، مانع از انتقال قدرت مناسب موتور، به سمت گیربکس خواهد شد که قطعا در کاهش راندمان دستگاه تاثیرگذار است و باعث افزایش فشار بر موتور می ‌شود. وقتی تسمه خراب است، موتور باید قدرتمندتر کار کند تا دیگ سنگین بتونیر ۳۰۰ لیتری را با همان قابلیت اصولی به گردش درآورد.

همواره اتصالات الکتریکی موتور را چک کنید. این اتصالات باید کاملاً محکم و عایق ‌بندی شده باشند. کابل تامین برق بتونیر ۳۰۰ لیتری باید کاملاً سالم و عاری از هر گونه زدگی و یا پوسیدگی باشد.

پروانه انتهایی موتور باید کاملاً سالم باشد. حضور این پروانه در خنک کردن سطح بدنه موتور الزامی است. شل شدن و یا شکسته شدن پره ‌های این پروانه باعث داغ شدن سطح موتور می ‌شود.

موتور باید دارای قاب پروانه باشد. قاب علاوه ‌بر محافظت باعث هدایت هوای خنک شونده به سمت جداره ‌های موتور می‌ شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *