بتونیر 250 لیتری | قیمت بتونیر 250 لیتری | برقی، بنزینی ، دیزلی

بتونیر-250-لیتری
بتونیر ۲۵۰ لیتری
💎 کیفیت بتونیر بهترین متریال ارائه می گردد
💲 قیمت بتونیر تماس بگیرید 04132868320
⏳ زمان ارسال ارسال فوری بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری درب کارخانه

بتونیر 250 لیتری

میکسر بتن 250 لیتری در دسته بتونیر های سبک ‌وزن با قدرت مانور بالا قرار دارد. یک میکسر بتن با قابلیت جابجایی ساده و در عین ‌حال کارکردی روان و راه ‌اندازی آسان و البته کم‌ هزینه در زمان نگهداری.بتونیر 250 لیتری دنده دور (دنده کمر) پر استفاده ترین نوع بتونیر بوده که از آن جهت هم زدن و ساخت بتن در اکثر پروژه های عمرانی با حجم های متوسط و کوچک استفاده می گردد.

بتونیر-250-لیتری

بتونیر 250 لیتری به دلیل سهولت کارگیری، ظرفیت مناسب و تکفاز بودن برق مورد نیاز جهت دینام بتونیر، به عنوان رایج ترین میکسر جهت هم زدن بتن شناخته می گردد. قیمت بتونیر 250 لیتری به نوع الکتروموتور، گیربکس،ضخامت ورق دیگ بتونیر و کیفیت شاسی آن بستگی دارد

انواع بتونیر 250 لیتری

 1. بتونیر۲۵۰ لیتری برقی
 2. بتونیر ۲۵۰ لیتری بنزینی
 3. بتونیر ۲۵۰ لیتری دیزلی

خلاطه

میکسر ۲۵۰ لیتری برقی و بنزینی و دیزلی

 1. در بتونیر ۲۵۰ لیتری برقی ، استفاده از الکتروموتور های تکفاز بسیار رایج است ولی در مقابل برای تامین قدرت حداکثری، نمونه هایی از موتور های سه فاز در طراحی بتونیر ۲۵۰ لیتری نیز مشاهده شده است.
 2. موتور های بنزینی به ندرت در ساخت انواع بتونیر ۲۵۰ لیتری استفاده می شوند؛ اما به هر حال اگر قرار باشد در مکانی دور افتاده کار کنیم، لازم است تا از یک دستگاه بتونیر ۲۵۰ لیتری بنزینی بهره ‌مند باشیم.
 3. بتونیر ۲۵۰ لیتری، پرمصرف ترین نمونه از انواع بتونیر است و در این بین بتونیر ۲۵۰ لیتری برقی با موتور تکفاز بیشتر از دیگر نمونه ها مورد پسند اهل فن قرار گرفته است.
  یک دلیل در این سطح از مقبولیت همراه با کارکرد تکفاز بتونیر مذکور است. برق تکفاز، برق استاندارد شهری است و تقریباً می‌ توان آن را در هر فضای شهری به راحتی تامین کرد. در دیگر محیط ها که دسترسی به نیروی برق وجود ندارد، استفاده از یک موتور برق ساده نیز برای راه اندازی بتونیر ۲۵۰ لیتری برقی از نوع تکفاز کافی می باشد.
 4. بتونیر ۲۵۰ لیتری دیزلی همان طور که از اسم دستگاه مشخص است نیروی محرک آن از موتور های دیزل تامین میشود.
  اصولا موتورهای دیزلی از موتورهای بنزینی و یا الکتروموتور های برقی قیمت بالاتری دارند ولی در مقابل ار نیروی محرک بالاتری برخوردار می باشد.

بتونیر

مشخصات فنی بتونیر 250 لیتری

بتونیر 250 لیتری که در بازار به آن ها بتونیر 300 لیتری نیز می گویند، از قسمت های مختلفی همچون الکتروموتور، تسمه، دیگ، گیربکس، دنده پینیون، چرخ جهت حمل و نقل، شاسی و فرمان تشکیل گردیده اند. بتونیر ‌ها در هر ظرفیت و طراحی ای که باشند در دسته ماشین ‌آلات سنگین با حضور قطعات بسیار برای فضا های ساخت ‌و ساز قرار می گیرند.

یک بتونیر برای آنکه بتواند مخزن سنگین ‌وزن و حجیم خود را به گردش اندازد، طیف بزرگی از قطعات تا تجهیزات مکانیکی را درگیر خواهد کرد.از موتور در تامین قدرت تا مسیر انتقال قدرت که شامل گیربکس، انواع سیستم ‌های دنده ‌ای و… می باشد. در نگاهی ساده همراه با طراحی میکسر بتن 250 لیتری نیز شاهد حضور پررنگی از این متعلقات هستیم.

البته با وجود تمام این قطعات کلیدی، این تجهیز را در دسته میکسر بتن برقی قرار می دهند. چرا که اساس کار در تامین قدرت میکسر بتن 250 لیتری همراه با تعریف موتور های برقی می باشد. در واقع برای راه‌ اندازی میکسر های کم حجم نیاز جدی در تامین قدرت بالا نمی ‌باشد.لذا لزومی به استفاده از موتور های قدرتمند بنزینی و دیزلی با قیمت ‌های بالاتر احساس نمی ‌شود.همین موضوع باعث می ‌شود تا قیمت دستگاه بتونیر برقی به ‌مراتب کمتر از نمونه ها همراه با موتور های احتراق داخلی باشد.

تدوین مشخصه‌ های فنی میکسر بتن 250 لیتری، وجه کار در تامین قدرت چندان بالایی نیست.از این ‌رو می ‌توان همراه با حضور یک الکتروموتور ساده تکفاز مسیر راه ‌اندازی تقریباً ساده ای را برای آن در نظر گرفت

موارد استفاده از میکسر بتن  250 لیتری

 • استفاده از آن در انواع آزمایشگاه های صنعتی
 • میکس و برهم زدن بتن و ملات در کارگاههای ساختمانی
 • میکس کردن مصالح تولید بلوک و کار گاهی دیگر
 • میکس کردن پودر های سخت صنعتی به عنوان پوشش نهایی کفپوش های سخت صنعتی
 • جهت بتن ریزی در پارکینگ ها ،مجتمع ها ، فرودگاه ها

انواع بتونیر ۲۵۰ لیتری در نحوه انتقال نیرو

در این ویژگی بتونیر های ۲۵۰ لیتری را همراه با دو ایده دنده زیر و دنده کمر طراحی می ‌کنند. در مدل دنده زیر، یک اتصال دنده ای شکل همراه با محور دیگ در انتهای آن قرار دارد که ارتباط مستقیم با شفت گردان گیربکس را برقرار خواهد کرد؛ اما نوع بیشتر متداولی از انواع میکسر ۲۵۰ لیتری، نمونه ‌های دنده کمر آن است.

در این مدل مسیر انتقال نیرو از طریق یک رشته دنده ی قرار داده شده در گرداگرد دیگ تامین می شود. به این ترتیب که موقعیت قرارگیری مولد که غالباً موتور های تکفاز است، در کنار دیگ است و شفت گیربکس در اتصال با یک رشته دنده در اطراف دیگ که حول محوری در انتهای شاسی دستگاه سوار است، آن را به گردش می ‌اندازد.

میکسر-بتن

از دیگر نمونه ها در خلق انواع بتونیر ۲۵۰ لیتری، تفاوت در مدل های مختلف فرمان، چرخ محرک، ضخامت دیگ، نوع گیربکس و… می باشند. یکی از بارزترین مشخصه ها در تعیین انواع میکسر ۲۵۰ لیتری متوجه چرخ های نصب شده در آن است. غالباً برای بتونیر ۲۵۰ لیتری از سیستم دو چرخ با سایز کوچک استفاده خواهد شد؛ اما در مواردی استفاده از دو چرخ بزرگ و حتی بهره گیری از یک سیستم چهار چرخ نیز متداول است.

بتونیر ۲۵۰ لیتری اولین حجم از بتونیر است که پس از مدل های ۱۲۰ و یا ۱۶۰ لیتری بتونیر با اهداف صنعتی تولید می شود. توضیح آنکه مدل های ۱۲۰ لیتری و یا ۱۶۰ لیتری از بتونیر با هدف استفاده در موارد آزمایشگاهی است.

از این رو قیمت بالایی دارند و به هیچ حالت پاسخگوی نیاز های صنعتی نیستند؛ اما با افزایش حجم فضای ساخت انواع بتونیر ها رویکرد صنعتی پیدا می کند که بتونیر ۲۵۰ لیتری اولین نمونه در این لیست محسوب می شود.

از آنجا که یک بتونیر ۲۵۰ لیتری کاملا مطلوب در بتن ریزی های کم حجم تا متوسط می باشد و این پروژه ها در فضا های ساخت و ساز مسکونی بیشتر حضور دارند، منطقی است که عمده استفاده از انواع بتونیر ۲۵۰ لیتری برای فضا های ساخت بنا های مسکونی مناسب باشد. خصوصا مدل های برقی همراه با موتور های تکفاز که برای کار در سطح شهر ها نمونه های ایده آلی محسوب می شوند.

خرید بتونیر 250 لیتری

میکسر بتن 250 لیتری در دسته مدل‌ های بسیار محبوب بازار قرار دارد. این میکسر بتن، تامین سریع و مطمئن حجم قابل ‌توجهی از بتن را دارا می باشد. حجمی که در عموم فضا های ساخت ‌و ساز کفایت خواهد کرد.نکته کلیدی در محبوبیت و مقبولیت بالای میکسر بتن 250 لیتری، صرف هزینه اندک در تامین آن است. به ‌هر حال قیمت دستگاه بتونیر برقی به ‌مراتب کمتر از مدل ‌های حجیم و سنگین وزن می باشد.

حضور موتور های برقی در کنار متریال کمتر در ساخت میکسر بتن 250 لیتری همراه با حذف برخی المان های تکمیلی در طرح ساخت میکسر های سنگین ‌وزن باعث کاهش قیمت بتونیر 250 لیتری شده‌ است.

جدا از این موضوع، این دست از بتونیر ها کوچک هستند. از این ‌رو در سطح عملیات ‌های ساخت ‌و ساز همراه با فضا های کم ‌حجم مسکونی به هیچ حالت دست و پاگیر نخواهند شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *