قالب ستون گرد | قالب بتن ستون گرد | قیمت قالب ستون

قالب ستون گرد

قالب بتن ستون گرد :

بعد از بررسی انواع قالب بتن مدولار رسیدیم به قالب بتن ستون گرد یا قالب ستون گرد که کاربرد های زیادی دارد.

از جایی که میدانید ما در برخی پروژه ها نیاز به قطر های کوچک تر از ۲ متری نیاز داریم و در این مواقع مقاطع گرد و ستونی پیشنهاد میشود دلیل این موضوع پاسخگو نبودن قالب های بتن کماتی می باشد و به همین دلیل استفاده از قالب ستون گرد پشنهاد میگردد.

قالب ستون گرد

در مواقعی به جای قالب های گرد از قالب های کمانی در پروژه ها استفاده میشود که با کیفیت پایینی مواجه خواهید بود به همین دلیل است که قالب های دور گرد ستونی خاص که مقاطع آنها از هلال های ۱۸۰ درجه  ساخته میشود .

هلال های ۱۸۰ درجه ای قالب ستون گرد به توسط ابزاری به نام “کلمس” که از جنس فولاد و نشکن و بسیار مقاوم هستند با ضربه چکش در محل خود قرار گرفته و دو هلال را بهم دیگر متصل می کنند .

یکی از مهمترین قسمت هایی که در یک سازه بتنی مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع قالب بتن است. ستون ها به شکل های گوناگونی طراحی می شوند.

ستون برای انتقال نیروهای وارد شده بر ساختمان و سازه ها به زمین وصل می شوند و فشار زیادی را متحمل می شوند. برای همین، هنگام اجرای این نوع قالب های خاص باید به مراحل انجام کار دقت زیادی داشت زیرا این ستون ساختمان است که هنگام زلزله و یا حوادث دیگر وزن ساختمان را تحمل می کند. برای قالب ریزی ساختمان باید بر جزئیات تاکید زیادی کرد. این جزئیات شامل آرماتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی است.

خود این نوع قالب از دو جزء تشکیل شده است.  این دو جزء جدار قالب و کلاف یا قید است. برای اینکه استحکام این قالب خاص را بالا ببریم باید در ترکیب از میلگرد و بتن استفاده شود. انجام قالب بتن بعد از آرماتور بندی انجام می شود. بالاترین بخش هر ستون را سرستون می گویند که برای انجام آن هم از قالب سرستون استفاده می شود.

وزن قالب ستون گرد

وزن قالب بتن ستون گرد :

قالب مدور با تقسیم بندی به سه دسته از نظر سازه ای برای سازه هایی با قطر کوچک، سازه های مدور با قطر متوسط و سازه های مدور با قطر زیاد مورد استفاده قرار میگیرد. هر کدام از انوع قالب مدور برای بتن ریزی، برای روش خاص مربوط به خود نسبت به قالب بندی و بتن ریزی در نظر گرفته شده است.

 1. قالب گرد در عرض ۳۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                   ۵۲kg
 2. قالب گرد در عرض۵۰ سانتی متر ارتفاع ۱متر                                     ۹۰kg
 3. قالب گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                 ۱۷۵kg
 4. قالب گرد در عرض ۱۲۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                 ۲۱۰kg
 5. قالب بتن گرد در عرض۱۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۱متر                               ۲۶۰kg
 6. قالب بتن  در عرض ۱۸۰ سانتی متر در ارتفاع ۱ متر                             ۳۱۰kg
 7. قالب در عرض ۳۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                               ۱۰۵kg
 8. قالب بتن گرد در عرض ۵۰سانتی متر در ارتفاع ۲متر                                 ۱۷۵kg
 9. قالب ستون گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۳۵۰kg
 10. قالب گرد در عرض ۱۲۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۴۲۰kg
 11. قالب ستون  در عرض ۱۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۲متر                              ۵۲۰kg
 12. قالب گرد در عرض ۱۸۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۶۲۰kg
 13. قالب بتن ستون در عرض ۳۰ سانتی متر در ارتفاع ۳متر                                ۱۵۵kg
 14. قالب  در عرض ۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۳ متر                               ۲۶۰kg
 15. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر در ارتفاع ۳ متر                             ۵۲۰kg

قالب-بتن-ستون-گرد

چگونه قالب ستون گرد سفارش دهیم ؟

برای تهیه این نوع قالب ها حتما باید با توجه به پروژه خود تصمیم گیری به استفاده از قالب های کمانی و یا ستونی کنید تا بهترین کاربری را در پروژه شما داشته باشید ما در بالا به انواع ستون های گرد با عرض متفاوت و ارتفاع متغیر اطلاعاتی قرار داده ایم که در کنار آن وزن قالب را هم داریم. اما شما در محاسبات خود باید شرایط پروژه و میزان بار وارده به قالب را در نظر بگیرید تا در انتخاب قالب یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

برای سفارش قالب گرد تولیدات قالب بتن صباغی با تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱ و یا همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .

قیمت قالب های گرد :

قیمت های قالب ها یکی از مهم ترین فاکتور برای انتخاب قالب انتخابی از یک شرکت محسوب می شود معمولاً در صنعت ساختمان سازی پیمانکاران به آن توجه ویژه‌ای دارند، قیمت قالب فلزی است .

شرکت صنعت یدک آذربایجان یا قالب بتن صباغی مشهور میتواند با تولیدات در انواع قالب های خاص منظوره به ویژه قالب بتن ستون گرد در اندازه و وزن های مشخص با توجه به نیاز شما در پروژه های مختلف اقدام نماید و توان فنی قالب بتن صباغی با ارائع فاکتور با تمامی مشخصات سفارشی شما قالب های را آماده کرده و یک لیست قیمتی برای شما ارسال می شود که تمامی مشخصات مورد نیاز شما در آن آورده شده و قیمت محصول هم ذکر شده است.

قیمت قالب ستون گرد

بخاطر داشته باشید که لیست قیمت قالب های گرد بر مبنای فاکتورهای مختلف مانند عرض و ارتفاع آن ها و همچنین ضخامت ورق فلزی به کار گرفته شده در آن ها تغییر می کند. در حقیقت همه این مشخصات می‌تواند روی نحوه کاربرد قالب ها و شرایط استفاده از آنها در پروژه‌های مختلف تاثیر گذار باشد که  برای خریدار بسیار مهم هستند. پس اگر به دنبال قیمت قطعی قالب ستون گرد دست دوم و جدید هستید با ما تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *