قالب بتن ارومیه

قالب بتن ارومیه

اُرومیّه یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. قالب بتن ارومیه و جک سقفی ارومیه که یکی از مراکز اصلی و مهم تولید و تجهیز قالب های بتنی توسط قالب بتن صباغی ارومیه بوده است شما میتوانید اقدام به خرید و فروش انواع قالب ها بتنی چه قالب بتن نو و چه قالب بتن دست دوم در این مرکز قالب بتن شمال غرب کشور بپردازد .

قالب های بتنی انواع دارد که شما با توجه به نیاز خود میتوانید تهیه کنید قالب های بتن مدولار و یا قالب بتن خاص منظوره که برای پروژه های بتنی خاص تهیه و تولید میشود سفارش دهید .

جک سقفی ارومیه

انواع جک های سقفی را شما میتوانید در سایز ها و مدل های مختلف در شهرستان ارومیه از قالب بتن صباغی سفارش دهید و تیم مجهز شرکت صنعت یدک آذربایجان یا قالب بتن صباغی مشهور آذربایجان در کمترین زمان ممکن طراحی و تولید می نماید.

جک های سقفی دارای سایز ها و مدل ها به دو دسته تقسیم میشوند :

که هر کدام با نام های دیگری نیز در صنعت ساختمان سازی شناخته میشود .

سایز جک ها از ۳.۵ متر تا ۶ متر تولید می شوند اما شما میتوانید مطابق با پروژه خود را در سایز ها مختلف در قالب بتن صباغی سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شود .

خرید-فروش-قالب-بتن-و-جک-سقفی-ارومیه

خرید و فروش انوع قالب بتن و جک سقفی در ارومیه

قالب بتن صباغی اقدام به تولید قالب بتن خاص برای پروژه های خاص منظوره و انواع قالب بتن مدولار  میپردازد خرید و فروش انواع قالب ها در شهرستان ارومیه قابل انجام است .

اگر به صورت کوتاه مدت به قالب بتن و یا جک های سقفی نیاز دارید میتوانید اقدام به اجاره قالب های دست دوم بپردازید

قالب بتن صباغی تمامی تجهیزات بتن ریزی و قالب ها و جک های مورد استفاده شما را به صورت اجاره ای در اختیار شما قرار می دهد .

شما میتوانید اگر قالب بتن دست دوم و یا کار کرده دارید با شرکت صنعت یدک آذربایجان تماس گرفته و استعلام قیمت کرده و به ما بفروشید و یا اگر نیاز به قالب های دست دوم دارید میتوانید اجاره کنید یا از ما بخرید .

اگر قالب بتن و یا جک سقفی دارید که دارای ایراد و خراب است میتوانید با ما تماس بگیرید و قالب  ها یا جک های خود را ارسال کنید تا در کارگاه تخصصی قالب و جک سقفی ما تعمیر و تجهیز شده و برای شما ارسال شود برای تمامی موارد خرید و فروش و اجاره همه موارد میتوانید همه روزه با شماره ها در آخر این مطلب تماس حاصل فرمایید .

اطلاعات تماس با قالب بتن صباغی ارومیه

اطلاعات تماس برای تمامی خدمات تعمیر و تجهیز و یا خرید فروش محصولات قالب بتن و جک سقفی خود با ما تماس بگیرید .

Concrete-mold

آدرس : تبریز – بعد از سه راه فرودگاه نرسیده به پل مایان – مابین کوی اطلس و سولماز – صنعت یدک آذربایجان

تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱
تلفکس : ۳۲۸۶۳۴۱۲ – ۰۴۱
همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

مرتبط با موضوع : قالب بتن خوی جک سقفی خوی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

09149146011 04132868321 04132868320 04132868322

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ 041-32868321 041-32868320 041-3286832۲

4 دیدگاه برای “خرید فروش قالب بتن ارومیه و جک سقفی ارومیه

  • مدیریت سایت گفته:

   برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش قالب بتن صباغی تماس بگیرید
   تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱
   همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.