خرید فروش قالب بتن و جک سقفی خوی

قالب-بتن-جک-سقفی-خوی

قالب-بتن-خوی

قالب بتن خوی

شهرستان خوی بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان استان آذربایجان غربی بعد از مرکز استان، ارومیه بوده و دومین شهر مهم استان آذربایجان غربی به حساب می‌آید . قالب بتن خوی که یکی از مراکز مهم تولید و تجهیز انواع قالب بتن ها توسط قالب بتن صباغی بوده اقدام به خرید و فروش انواع قالب ها بتنی چه قالب بتن نو و چه قالب بتن دست دوم می پردازد .

جک سقفی خوی

جک های سقفی انواع مختلفی دارند با سایز ها و انواع مدل های آن قالب صباغی اقدام به خرید فروش انواع جک سقفی در خوی و تعمیر و تجهیز در کارگاه های تخصصی جک های سقفی صباغی قالب تعمیر است .

انواع جک سقفی از ۳.۵ تا ۶ متری جک های سقفی و به صورت صلیبی یا تی شکل و جک سقفی عراقی یا همان جک صادراتی در این شهرستان خرید و فروش میشود .

خرید فروش قالب بتن در خوی

خرید-فروش-قالب-بتن-و-جک-سقفی-خوی

قالب بتن صباغی خوی اقدام به تولید قالب بتن خاص برای پروژه های خاص منظوره و انواع قالب بتن مدولار  میپردازد خرید و فروش انواع قالب ها در شهرستان خوی قابل انجام است .

اگر به صورت کوتاه مدت به قالب بتن و یا جک های سقفی نیاز دارید میتوانید اقدام به اجاره قالب های دست دوم بپردازید

قالب بتن صباغی تمامی تجهیزات بتن ریزی و قالب ها و جک های مورد استفاده شما را به صورت اجاره ای در اختیار شما قرار می دهد .

شما میتوانید اگر قالب بتن دست دوم و یا کار کرده دارید با شرکت صنعت یدک آذربایجان تماس گرفته و استعلام قیمت کرده و به ما بفروشید و یا اگر نیاز به قالب های دست دوم دارید میتوانید اجاره کنید یا از ما بخرید .

اگر قالب بتن و یا جک سقفی دارید که دارای ایراد و خراب است میتوانید با ما تماس بگیرید و قالب  ها یا جک های خود را ارسال کنید تا در کارگاه تخصصی قالب و جک سقفی ما تعمیر و تجهیز شده و برای شما ارسال شود برای تمامی موارد خرید و فروش و اجاره همه موارد میتوانید همه روزه با شماره ها در آخر این مطلب تماس حاصل فرمایید .

اطلاعات تماس با قالب بتن صباغی خوی

اطلاعات تماس برای تمامی خدمات تعمیر و تجهیز و یا خرید فروش محصولات قالب بتن و جک سقفی خود با ما تماس بگیرید .

Concrete-mold

آدرس : تبریز – بعد از سه راه فرودگاه نرسیده به پل مایان – مابین کوی اطلس و سولماز – صنعت یدک آذربایجان

تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱
تلفکس : ۳۲۸۶۳۴۱۲ – ۰۴۱
همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *