قالب-بتن-خوی

قالب بتن خوی

شهرستان خوی بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان استان آذربایجان غربی بعد از مرکز استان، ارومیه بوده و دومین شهر مهم استان آذربایجان غربی به حساب می‌آید . قالب بتن خوی که یکی از مراکز مهم تولید و تجهیز انواع قالب بتن ها توسط قالب بتن صباغی بوده اقدام به خرید و فروش انواع قالب ها بتنی چه قالب بتن نو و چه قالب بتن دست دوم می پردازد .

جک سقفی خوی

جک های سقفی انواع مختلفی دارند با سایز ها و انواع مدل های آن قالب صباغی اقدام به خرید فروش انواع جک سقفی در خوی و تعمیر و تجهیز در کارگاه های تخصصی جک های سقفی صباغی قالب تعمیر است .

انواع جک سقفی از ۳.۵ تا ۶ متری جک های سقفی و به صورت صلیبی یا تی شکل و جک سقفی عراقی یا همان جک صادراتی در این شهرستان خرید و فروش میشود .

خرید فروش قالب بتن در خوی

خرید-فروش-قالب-بتن-و-جک-سقفی-خوی

قالب بتن صباغی خوی اقدام به تولید قالب بتن خاص برای پروژه های خاص منظوره و انواع قالب بتن مدولار  میپردازد خرید و فروش انواع قالب ها در شهرستان خوی قابل انجام است .

اگر به صورت کوتاه مدت به قالب بتن و یا جک های سقفی نیاز دارید میتوانید اقدام به اجاره قالب های دست دوم بپردازید

قالب بتن صباغی تمامی تجهیزات بتن ریزی و قالب ها و جک های مورد استفاده شما را به صورت اجاره ای در اختیار شما قرار می دهد .

شما میتوانید اگر قالب بتن دست دوم و یا کار کرده دارید با شرکت صنعت یدک آذربایجان تماس گرفته و استعلام قیمت کرده و به ما بفروشید و یا اگر نیاز به قالب های دست دوم دارید میتوانید اجاره کنید یا از ما بخرید .

اگر قالب بتن و یا جک سقفی دارید که دارای ایراد و خراب است میتوانید با ما تماس بگیرید و قالب  ها یا جک های خود را ارسال کنید تا در کارگاه تخصصی قالب و جک سقفی ما تعمیر و تجهیز شده و برای شما ارسال شود برای تمامی موارد خرید و فروش و اجاره همه موارد میتوانید همه روزه با شماره ها در آخر این مطلب تماس حاصل فرمایید .

اطلاعات تماس با قالب بتن صباغی خوی

اطلاعات تماس برای تمامی خدمات تعمیر و تجهیز و یا خرید فروش محصولات قالب بتن و جک سقفی خود با ما تماس بگیرید .

Concrete-mold

آدرس : تبریز – بعد از سه راه فرودگاه نرسیده به پل مایان – مابین کوی اطلس و سولماز – صنعت یدک آذربایجان

تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱
تلفکس : ۳۲۸۶۳۴۱۲ – ۰۴۱
همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

09149146011 04132868321 04132868320 04132868322

مشاوره برای خرید و اطلاع از لیست قیمت محصولات

برای اطلاع از قیمت این محصول مجموعه قالب بتن صباغی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی کنند 

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ 041-32868321 041-32868320 041-3286832۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.