جک سقفی عراقی | جک صادراتی | جک U شکل

جک سقفی عراقی

Iraqi-Jack

جک سقفی عراقی یا جک سقفی صادراتی :

اول میخواهیم به مدل جک سقفی عراقی یا جک سقفی صادراتی بپردازیم جک سقفی عراقی به شکل ( U ) هستند یا اصطلاحا به جک سقفی یو شکل U نیز معروف هستند ما میخواهیم برای از بین بردن شبه های تمام اسم های این نوع جک را در این مقاله ذکر کنیم.

جک سقفی یکی از تجهیزات اصلی قالب بندی بتن هستند. در فرآیند بتن ریزی ساختمان یکی از بخش ها بتن ریزی سقف است. بتن ریزی سقف یکی از مهمترین بخش های بتن ریزی است. به دلیل حجم بتن ریزی بالا ، وزن سقف بتن ریزی شده بسیار زیاد است. به همین دلیل ابزاری لازم است تا بار وارده به سقف را به زمین هدایت کرده و از گسیختگی آن جلوگیری کند.

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

جک های سقفی صادراتی به چه نام هایی مشهور است ؟

جک-سقفی-عراقی-صادراتی

جک سقفی عراقی به : جک سقفی صادراتی ، جک سقفی U شکل ، جک یو دار نیز معروف است .

جک سقفی U شکل عراقی بیشتر در کشور عراق استفاده میشود و شرکت صنعت یدک آذربایجان ( قالب بتن صباغی ) خط تولید و تجهیزات لازم برای این نوع جک را دارا هست .

چرا به این نوع جک ها جک های عراقی میگویند ؟ این نوع از جکها در کشورهای مختلفی مانند عراق، افغانستان، تاجیکستان و کشورمان ایران در صنعت ساختمان مورد استفاده است و بیشترین مشتریان این نوع جک ها عراقی ها هستند .

انواع-جک-های-سقفی

توضیحاتی در مورد تفاوت جک های معمولی یا صلیب دار با جک های سقفی عراقی در تصویر بالا مشهود است جک های معمولی به شکل صلیب هستند ولی جک ها یو شکل که به جک های صادراتی نیز مشهور هستند میتوان تشخیص داد .

جک-صادراتی

از جک های عراقی چه زمانی استفاده میشود ؟ از جک های U عراقی زمانی استفاده میشود که سقف ها تازه بتن ریزی شده باشد چون تا حد بسیار زیادی بار و وزن سقف را تحمل می کنند  شاید هنگام سفارش جک برای سازه ساختمانی در حال ساخت  به دو نوع تی شکل و یو دار بر بخورید :  توصیه ما این است وقتی از جک های سقفی تی شکل استفاده می شود که سقف توسط دو یا چند تیرک نگه داشته شده باشد. اما از جک های سقفی یو دار و جک عراقی در جایی که تنها یک تیرک قرار دارد، استفاده می شوند.

جک سقفی صادراتی ساختمانی در سقف های کامپوزیت ، سقف های دال و تیر ، سقف های تیرچه کرمیت ، سقف های طاق ضربی برای نگهداری از آنها استفاده میشود. جک سقفی در ارتفاع های 3 متری با وزن تقریبی 5/11 کیلوگرم و 5/3 متری با وزن تقریبی 5/13 کیلوگرم و 4 متری با وزن تقریبی 5/15 کیلوگرم ساخته میشود.

انواع جک عراقی صادراتی

شما وقتی که قصد خرید جک سقفی عراقی را داشته باشید، معیارهای مختلفی برای انتخاب در اختیار دارید که ساده‌ترین آن‌ها اندازه و مهم‌ترین آن‌ها طراحی کلی جک است.

اندازه‌ها با توجه به ارتفاع سقف شما متغیر است که شما ممکن است جک عراقی ۴ متری یا جک عراقی ۶ متری انتخاب کنید. اما از لحاظ طراحی دو مدل تحت عنوان جک U شکل عراقی  و جک T شکل عراقی داریم.

اصولاً جک سقفی تی شکل برای نگهداری همزمان یک یا چند تیرچه سقفی استفاده می‌شود.

بنابراین مطمئن هستید که هیچ تغییری در وضعیت ارتفاع آنها به وجود نمی‌آید. اما جک u شکل عراقی به عنوان یک تکیه گاه برای یک تیرک که فشار زیادی به آن وارد می‌شود، کاربرد دارد.

جک عراقی صادراتی

قیمت جک سقفی عراقی صادراتی :

کیفیت و قیمت انواع جک های صادراتی بر چند دلیل در بین شرکت های مختلف طبیعتاً متفاوت خواهد بود و علت اول در قیمت جک ها تفاوت در نحوه جک های یو شکل مشخص می کند که قیمت آنها به چه صورت خواهد بود علت دوم شما باید اندازه جک مورد نیاز متناسب با اندازه سقفتان را مشخص کنید چون هر چه اندازه آنها بزرگتر باشد آهن و موارد به کار رفته در جک ها بیشتر خواهد بود و حتما قیمت بالاتری هم خواهد داشت .

بنابراین کیفیت و قیمت جک سقفی عامل  بسیار مهمی در خرید آن محسوب می شود. یکی از این نوع جک  ها یا جک یو شکل می باشد.

کاربرد-جک-سقفی-عراقی‍

کاربرد جکهای عراقی :

اصولاً جک سقفی تی شکل یا همان صلیب دار برای نگه داشتن همزمان چندین تیرچه های سقفی کاربرد دارد و اگر اطمینان دارید که تغییری در وضع ارتفاع آنها به وجود نمی‌آید مورد استفاده قرار میگیرد اما جک u شکل عراقی به عنوان یک تکیه گاه برای یک تیرک سقفی که فشار زیادی به آن تیرک وارد میشود مورد استفاده است

چرا جک سقفی عراقی صادراتی؟

شما وقتی میخواهید جک سقفی U شکل خریداری کنید ، معیارهای مختلفی را برای انتخاب جک باید مدنظر داشته باشید یکی از آن معیار ها میتواند اندازه و از آن مهم تر طراحی کلی جک باشد معیاری که از نظر اندازه باید توجه داشته باشید این است که ارتفاع جک با ارتفاع سقف شما تناسب داشته باشد که شما ممکن است جک عراقی ۴ متری یا جک عراقی ۶ متری انتخاب کنید. اما از لحاظ طراحی دو مدل تحت عنوان جک U شکل عراقی  و جک T شکل عراقی داریم.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت جک سقفی عراقی صادراتی و همچنین تهیه آن با کیفیت درجه یک و قیمت رقابتی با قالب بتن صباغی تولید کننده تخصصی تجهیزات جک های سقفی در تماس باشید.

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

2 دیدگاه برای “جک سقفی عراقی | جک صادراتی | جک U شکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *