جک سقفی صلیبی | تی T شکل | جک صلیب دار

جک سقفی صلیبی

جک سقفی صلیبی یا  جک ساختمانی صلیب دار :

هماهنطور که میدانید جک های سقفی یک نوع نگه دارنده موقت برای سازه های سقفی هستند و یکی از انواع جک سقفی  ، جک سقفی صلیبی یا جک سقفی تی T شکل  و یا جک سقفی صلیب دار می باشند .

جک-سقفی-صلیبی

در این ابزار ها قسمت صلیبی به صورت متحرک است و به همین دلیل می توان آنها را در زاویه های مختلف چرخاند و منجر به انعطاف پذیری بیشتری نسبت به مدل های قبلی میشود.

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

اگرچه به عقیده برخی از کارشناسان ممکن است این طراحی باعث تضعیف جک در تحمل بار سقف یا سازه های سنگین شود، اما باید بپذیریم که این طراحی به آنها کمک می‌کند که در سازه های مختلف کاربرد داشته باشند و تنوع در کارایی آنها بیشتر باشد. در ضمن قسمت رزوه در قسمت میانی جک سقفی به کار گرفته شده تا امکان تنظیم ارتفاع آن ها وجود داشته باشد.

جک سقفی صلیبی :

شکل ظاهری این نوع جک ها همانگونه که از اسم آنها قابل تشخیص است  به صورت صلیبی و یا همان تی انگلیسی هستند .جک های سقفی کلا دو مدل هستند که تفاوت آنها فقط در سر جکی آنهاست که یکی به صورت U شکل یا همان جک سقفی عراقی که میتوانید در مقاله جداگانه در مورد این نوع جک نیر مطالعه کنید در سایت نوشته شده است . و نوع دوم آنها که ما به بررسی جزئیات جک سقفی صلیبی یا تی شکل میپردازیم .

جک-سقفی-تی-شکل

انواع جک سقفی T شکل :

علاوه بر دو مدل بیان شده در بالا که صلیبی و عراقی بودند خود جک ها تی شکل شامل دو مدل دیگر نیز میباشند که به دو دسته ی صلیبی ثابت و صلیبی سیار را می توان نام برد .

جک سقفی صلیب دار

صلیبی ثابت :

جک های صلیبی ثابت دارای فروش بالایی در بین جک های دیگر هستند نحوه تشکیل و قسمت های مختلف آنها شامل رزوه در قسمت وسط و با صلیب ثابت آن میتوان ارتفاع جک را تنظیم کرد یکی از عیب های این نوع جکها فقط ثابت بودن قسمت صلیبی آنها می باشد به علت پهنای زیاد قسمت بالایی جک (یعنی صلیب جک ثابت) این امکان وجود دارد تا در هر سازه سقفی یا ساختمانی از این نمونه جک ها استفاده شود .

صلیبی سیار :

از دیگر نمونه های جکهای صلیبی که زیر مجموعه ی جک سقفی می باشد، جک صلیبی سیار است. جک سیار در قسمت صلیب متحرک بوده و می توان آن را در زاویه های متفاوت و مناطق مختلف چرخاند. جکهای صلیبی سیار بر خلاف نمونه ی قبل از اتعطاف بیشتری برخوردار می باشد.

تولید-سفارشی-جک-سقفی-صلیبی

تولید جک سقفی صلیب دار :

بعد از معرفی انواع جک ها در این قسمت میخواهیم اندازه های تولیدی این نوع جک را اعلام کنیم معمولا جک های سقفی صلیبی از ۳ متر تا ۵ متر تولید میشود البته قالب بتن صباغی با توجه به کارگاه تخصصی تولید و سفارش سازی انواع جک ها میتواند هر سایز سفارشی مد نظر شما را طراحی و تولید نماید .

مزایای خرید جک تی شکل

  • وزن سبک
  • سرعت عمل در برپایی و جمع کردن
  • راحتی تنظیم و تغییر ارتفاع
  • مقاومت بالا و ایمنی کافی
  • کاهش عملیات اجرایی به دلیل پیش ساخته بودن قطعات

قیمت جک ساختمانی صلیب دار :

قیمت جک های ساختمانی با توجه به  مرغوبیت و مصالحی که  در ساخت آن استفاده می شود متفاوت است .

از طرفی ضخامت ،قطر و همچنین وزن جک ساختمانی صلیب دار می تواند در قیمت تمام شده آن تاثیر گذار باشد بنابراین لازم است باتوجه به نیاز خود ابتدا جک  ساختمانی مناسب را انتخاب  کنید  سپس برای استعلام قیمت و خرید  جک اقدام کنید .

محصول قیمت
جک سقفی صلیبی 3.5 متری سنگین

 تبریز

کیلوگرم

تماس بگیرید
جک سقفی صلیبی 3.5 متری سبک

تبریز

کیلوگرم

تماس بگیرید 
جک سقفی صلیبی 3 متری سبک

تبریز

کیلوگرم

تماس بگیرید

سفارش انواع جک صلیب دار :

شما براس سفارش انواع جک های ساختمانی از جمله این نوع جک ها میتوایند از قسمت تماس با ما اقدام به تماس با کارشناسان فنی  معتبرترین مرکز جک سقفی نمایید و هرگونه سفارش خود را از سراسر ایران اعلام کنید که تا کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارسال شود .

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

99/10/28 اخرین بروزرسانی 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

 

استعلام قیمت لحظه ای
قیمت قالب و جک سقفی را لحظه ای قیمت کنید

۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱ ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *