شماره تلفن: ۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۰ | ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

جک سقفی صلیبی | تی T شکل | جک صلیب دار

هماهنطور که میدانید جک های سقفی یک نوع نگه دارنده موقت برای سازه های سقفی هستند و یکی از انواع جک سقفی  ، جک سقفی صلیبی یا جک سقفی تی T شکل  و یا جک سقفی صلیب دار می باشند .

جک-سقفی-صلیبی

 جک سقفی صلیبی :

شکل ظاهری این نوع جک ها همانگونه که از اسم آنها قابل تشخیص است  به صورت صلیبی و یا همان تی انگلیسی هستند .جک های سقفی کلا دو مدل هستند که تفاوت آنها فقط در سر جکی آنهاست که یکی به صورت U شکل یا همان جک سقفی عراقی که میتوانید در مقاله جداگانه در مورد این نوع جک نیر مطالعه کنید در سایت نوشته شده است . و نوع دوم آنها که ما به بررسی جزئیات جک سقفی صلیبی یا تی شکل میپردازیم .

جک-سقفی-تی-شکل

انواع جک سقفی T شکل :

علاوه بر دو مدل بیان شده در بالا که صلیبی و عراقی بودند خود جک ها تی شکل شامل دو مدل دیگر نیز میباشند که به دو دسته ی صلیبی ثابت و صلیبی سیار را می توان نام برد .

صلیبی ثابت :

جک های صلیبی ثابت دارای فروش بالایی در بین جک های دیگر هستند نحوه تشکیل و قسمت های مختلف آنها شامل رزوه در قسمت وسط و با صلیب ثابت آن میتوان ارتفاع جک را تنظیم کرد یکی از عیب های این نوع جکها فقط ثابت بودن قسمت صلیبی آنها می باشد به علت پهنای زیاد قسمت بالایی جک (یعنی صلیب جک ثابت) این امکان وجود دارد تا در هر سازه سقفی یا ساختمانی از این نمونه جک ها استفاده شود .

صلیبی سیار :

از دیگر نمونه های جکهای صلیبی که زیر مجموعه ی جک سقفی می باشد، جک صلیبی سیار است. جک سیار در قسمت صلیب متحرک بوده و می توان آن را در زاویه های متفاوت و مناطق مختلف چرخاند. جکهای صلیبی سیار بر خلاف نمونه ی قبل از اتعطاف بیشتری برخوردار می باشد.

تولید-سفارشی-جک-سقفی-صلیبی

تولید اندازه سفارشی جک های صلیبی :

بعد از معرفی انواع جک ها در این قسمت میخواهیم اندازه های تولیدی این نوع جک را اعلام کنیم معمولا جک های سقفی صلیبی از ۳ متر تا ۵ متر تولید میشود البته قالب بتن صباغی با توجه به کارگاه تخصصی تولید و سفارش سازی انواع جک ها میتواند هر سایز سفارشی مد نظر شما را طراحی و تولید نماید .

سفارش انواع جک : 

شما براس سفارش انواع جک های ساختمانی از جمله این نوع جک ها میتوایند از قسمت تماس با ما اقدام به تماس با کارشناسان فنی ما نمایید و هرگونه سفارش خود را از سراسر ایران اعلام کنید که تا کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارسال شود .

مدیریت سایت

قالب بتن صباغی به مدیریت حاج یونس صباغی با چندین دهه قدمت افتخار دارد بعنوان یکی از بزرگترین،مطرح ترین و پرسابقه ترین مجموعه های فعال درعرصه تولید قالب های سازه بتنی است

تاریخ انتشار :3 می 2020
دسته بندی: جک سقفی , مقالات
برچسب ها:

دیدگاه ها

۰۴۱۳۲۸۶۸۳۲۰ | ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

درباره ما

قالب بتن صباغی با خدمات تولید و فروش قالب بتن و جک سقفی نو و کارکرده در خدمت کلیه عزیزان در عرصه ساخت و ساز می باشد.

ما در شبکه های اجتماعی

اطلاعات تماس :

آدرس : تبریز – بعد از سه راه فرودگاه نرسیده به پل مایان – مابین کوی اطلس و سولماز – صنعت یدک آذربایجان

تلفن : ۲۲ – ۳۲۸۶۸۳۲۰ – ۰۴۱
تلفکس : ۳۲۸۶۳۴۱۲ – ۰۴۱
همراه : ۰۹۱۴۹۱۴۶۰۱۱

طراحی سایت و بهینه سازی توسط رندبیت